Web využíváte hlavně jako:

Prezentaci - 50%
E-shop - 0%
Blog - 0%
Katalog - 50%

Web projekty, redesign

Web stránky tvoříme téměř 7 let, během nichž jsme nasbírali celou řadu zkušeností z oblastí jako je programování, SEO optimalizace a webdesign. Každý námi realizovaný projekt je vytvořený ve vzájemné spolupráci s klientem. Klademe velký důraz na přehlednost, optimální strukturu webu a čistý design.

Při tvorbě www stránek hledáme s klientem společně cíl, kterého chce dosáhnout. Zajímá nás nejenom efektivita spolupráce, ale i přínos naší práce pro klienta. Spolupráce je tak často dlouhodobá a v rovině osobních vztahů. V realizovaných projektech se snažíme používat moderní grafické prvky a technologie podle posledních trendů. Vytváříme moderní, dynamické a vzdušné www stránky!

Stavba kvalitních www stránek je náročná činnost, v mnohém srovnatelná se stavbou domu. I zde se musí se začít plánováním, promyslet koncepci a celkovou strategii webové prezentace. Proto při tvorbě webu vedeme klienty k definování účelu stránek a stanovení konkrétních cílů, ke kterým mají návštěvníci na jejich stránkách dojít. Od začátku práce na projektu musí být zřejmé, jak návštěvníky pro web získáme, na které stránky přijdou a kudy je k dosažení cíle povedeme.

Naše služby zajišťujeme pro všechny typy klientů – jednotlivce, obchodní společnosti a firmy, veřejnou správu, obce, školy i nejrůznější organizace. Ke všem klientům přistupujeme se stejnou péčí a osobním přístupem. Nezáleží nám na tom, jestli jste velká organizace nebo jednotlivec. Tvorbu www stránek, webdesign a internet marketing nabízíme všem za stejných podmínek. Můžete se spolehnout, že budete spokojeni.

Proces tvorby webu v bodech

  • analýza potřeb klienta
  • návrh designu a struktury webu
  • implementace redakčního systému
  • SEO struktura a optimalizace
  • vložení produktů
  • evaluace projektu

Supervize internetových projektů

Zajišťujeme nejenom tvorbu kvalitních webů a internetových projektů, ale také supervizi stávajících či nových projektů, které nerealizujeme. Klienti tak mohou získat naše know-how bez nutnosti měnit dodavatele svých služeb. Zejména u větších projektů se vyplatí odborný konzultant a projektový manager, který je spolehlivý, technicky zdatný a zběhlý v oboru. Pomáháme tak uspořit svým klientům nemalé prostředky, které by vynaložili neefektivně díky neznalosti nebo nekorektnímu vedení projektu ze strany dodavatele. Součástí supervize je převzetí patronace nad projektem, jednání s dodavatelem, stanovení harmonogramu prací, kontrola a testování odvedené práce.

Poradenství v oblasti webových projektů

Potřebujete poradit s přípravou webového projektu nebo posoudit obchodní záměr na internetu? Pomůžeme vám vyspecifikovat rizika, připravit marketingový průzkum v oblasti zájmu a poradíme jak nejlépe projekt připravit a prezentovat. Spoluprací s námi se nezavazujete k odebírání našich služeb, přesto, pokud se rozhodnete a projekt s důvěrou svěříte nám, určitě se nezklamete.

Jsme s vámi!

  • Pořídit si internetové stránky znamená získat nové zákazníky a předávat aktuální informace směrem k současným.
  • Internetový obchod je vhodný způsob jak zajistit odbyt a prodej zboží při minimálních nákladech.
  • Rozvíjející se internetová reklama umožňuje oslovit přímo cílovou skupinu zákazníků za přijatelné náklady.