Virago s.r.o.
 č.p. 284
 68771 Komňa
 Czech Republic

 +420 774 510 376
 +420 571 165 345

 

Sázíme stromy s MY TREES

 

Myslíme nejenom na potřeby lidí, ale také na přírodu. Rozhodli jsme se reagovat na nabídku projektu Jaroslava Pilného MY TREES a podpořit výsadbu stromů v nově industrializované zemi Kolumbie. Chceme tím přispět nejen k ozdravení životního prostředí, ale také pomoci zlepšit životy místních obyvatel...

Více o projektu MY TREES

Logo MyTrees 300x169 trMisí MY TREES je vysázet miliardu stromů po celém světě. MY TREES je projekt zaměřený na udržitelný rozvoj společnosti a na osobní růst jednotlivců, s důrazem na vytváření dostatečných finančních rezerv pro jejich svobodný život. Jeho součástí je i tzv. „vedlejší výchovný efekt“, tedy masové šíření ekologického myšlení.

Cílem je pěstovat rychle rostoucí dřeviny a dostat se s nimi úspěšně na světový trh. Investoři, kteří tento projekt podpoří, dostávají možnost nejen svou investici nadprůměrně zhodnotit, ale také si postupně vybudovat osobní finanční pohodu, až finanční nezávislost.

Nástrojem pro splnění tohoto cíle je netradiční a velmi moderní propojení síťového marketingu a „zeleného” eko-byznysu. Výsledkem tohoto spojení je profesionální platforma síťového marketingu pro prodej stromů veřejnosti v tomto ojedinělém celosvětovém projektu.

Obsahem je výsadba rychle rostoucích stromů v Jižní Americe, jejich ekologické pěstování a výhodný prodej kvalitního dřeva z nich, který bude generovat zdroj pasivního příjmu pro investory projektu. Tyto nové eukalyptové lesy na plantážích MY TREES současně poslouží ke zlepšení stavu krajiny a ovzduší: brání vysychání krajiny, vážou oxid uhličitý a omezují globální oteplování. Přináší také vítanou obživu místním lidem. Eukalyptus je nazýván „stromem zázraků“, „diamantem lesů“ nebo „stromem života.“

"Zasít semínko naděje, že pomůžu tam, kde je potřeba, to je pocit k nezaplacení."

Foto

"Projekt MY TREES pro mě znamená rozšířit osobní zájem na celé stvoření - nejen na člověka. Umožňuje mi fakticky projevit kladný vztah také k životnímu prostředí a nebýt lhostejný ke zhoršujícím se životním podmínkám na naší planetě. Zvláště mě oslovuje spojení ekologického byznysu a smysluplného uplatnění člověka z nejrůznějších částí světa. Projektu MY TREES fandím a sám ho aktivně podporuji." Jiří Hrdinka - jednatel společnosti Virago s.r.o.

Chcete-li se zapojit také, můžete tak udělat kliknutím na tlačítko: